EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL serija EPON OLT

    ZJ5610-EL je visokointegrisana kaseta EPON OLT visoke kapaciteta i dizajnirana za pristup operatora i mrežu kampusa preduzeća. Prati IEEE802.3 ah tehničke standarde i udovoljava zahtjevima EPON OLT opreme iz YD / T 1945-2006 Tehnički zahtjevi za pristupnu mrežu - zasnovani na Ethernet pasivnoj optičkoj mreži (EPON) i tehničkim zahtjevima EPON-a za kineski telekom 3.0. ZJ5610-EL serija posjeduje izvrsnu otvorenost, veliki kapacitet, visoku pouzdanost, kompletnu softversku funkciju, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Uvod 1. Oprema PON OLT tipa regala visoke gustine za nosače 2. Jedinstvena platforma od 1G-EPON, 10G-EPON i GPON 3. 10 PON utora, 160 1G-EPON ili 80 10G-EPON portova ili 160 GPON portova 4 Zaštita PON optičke veze, zaštita od redundancije glavnih upravljačkih ploča, zaštita od redundancije energetskih modula. Karakteristike 1. Standard: EPON zadovoljava IEEE802.3-2008 standard, GPON zadovoljava ITU-T G.984 standard. 2. Veliki kapacitet: 160 1G-EPON portova ili 80 10G-EPON portova ili 160 GPON portova. 3. Više portova: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Vanjski EPON OLT ZC6000

    Uvod 1. Otvorena EPON OLT oprema za prevoznike 2. Opcionalni 1550nm EDFA priključni modul 3. 8 PON priključaka 4. Dizajn industrijske klase, u potpunosti zatvoreni odliveni aluminijski omotač 5. Suvišni moduli snage Karakteristike 1. Standard: u skladu sa IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Servisno sučelje: mrežna strana: 2 GE električna priključka i 2 optička porta 10GE, korisnička strana: 8 GEPON priključaka. 3. EDFA funkcija: pruža priključne CATV EDFA module i izlazna optička snaga se može prilagoditi. 4. Visoka pouzdanost ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    EPON OLT ZC1600, kutija za nosače

    Uvod 1. EPON OLT kutijasti tip kutije za nosače 2. Pogodan za mali pristup, fleksibilan za ugradnju 3. 16 PON portova 4. PON zaštita od optičke veze, redundantni moduli napajanja Karakteristike 1. Standard: u skladu sa IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Kapacitet: 16 PON portova. 3. Više portova: osigurajte GE priključke (električne i optičke) i 10GE optičke portove na mrežnoj strani. 4. Visoka pouzdanost: zaštita od redundancije energetskih modula, redundantnost modula ventilatora, zaštita PON optičke veze ...