Multimode optički kabel

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST do ST OM3 dvostrani patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 sa keramičkim nastavkom za kablovske mreže velike brzine. · Štampani kablovi pomažu u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kablova. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Kabel neosjetljiv na vlakna savijanja pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor ST na ST jaknu OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua poliranje UPC do UPC jakna Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM4 dupleks patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 sa keramičkim nastavkom za kablovske mreže velike brzine. · Štampani kablovi pomažu u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kablova. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Kabel neosjetljiv na vlakna savijanja pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor SC na SC jakna OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 jakna Boja Aqua poliranje UPC na UPC jakna Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO za LC dupleks OM3 dupleks patch kabel

    MPO do LC Breakout kablovi vaš su najbolji izbor za optičke mreže velike gustoće. Posebno je dizajniran za brzi ethernet, fiber fiber, podatkovni centar i gigabitne ethernet aplikacije. Ovaj kabel za optički kabel od 12 vlakana koristi se za povezivanje (6) SFP + u MPO adapter ploču i MPO prtljažnik. Specifikacija Konektor A MPO ženski (bez pin-a) konektor B LC UPC Duplex Fibre Mode OM3 50 / 125μm Talasna dužina 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet udaljenost 100m na ​​850nm 10G Ethernet dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 patch kabel

    Optički kabel sa osjetljivim vlaknima od 50 / 125μm OM4 na manje savijanje manje je prigušen kada je savijen ili uvijen, u usporedbi s tradicionalnim kablovima od optičkih vlakana, što će učiniti instalaciju i održavanje optičkih kabela učinkovitijim. Takođe može uštedjeti više prostora za kabliranje velike gustoće u podatkovnim centrima, poslovnim mrežama, telekomunikacijskoj sobi, farmama servera, mrežama za skladištenje podataka u oblaku i na svim mjestima gdje su potrebni kablovi za zakrpu vlakana. Ovaj multimodni optički kabel 50/125 OM4 idealan je za ko ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP na LC 12 vlakna OM3 razvodni kabel

    1.0.35dB ultra niski IL sa konektorima USCONEC, 0.15dB ultra niski IL sa konektorima LC. 2.Corning ili YOFC vlakna su dizajnirana da prođu ISO, IEC, RoHS. itd. standardi. 3. Kabel neosjetljiv na vlak savijen pokazuje odlične performanse na elastičnosti. 4.K = K kartonski paket pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor A MTP ženski elitni konektor B LC Fiber Mode 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua Polish Tip PC do UPC jakne Materijal OFNR, OFNP, LSZH Gubitak umetanja ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM1 dupleks patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 sa keramičkim nastavkom za kablovske mreže velike brzine. · Štampani kablovi pomažu u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kablova. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Kabel neosjetljiv na vlakna savijanja pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor SC na SC jakna OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Vlaknasti način rada 62,5 / 125μm jakna Boja narandžasta Poliranje UPC do UPC jakna Materijal PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM2 dupleks patch kabel

    Ovaj multimode optički kablovski multimode dolazi s materijalom jakne visokih performansi, koji ima duži vijek trajanja. Pored toga, manje je slabljenje kada se savijaju ili uvijaju u usporedbi s tradicionalnim kablovima od optičkih vlakana, što čini instalaciju i održavanje optičkih kablova učinkovitijim. Postoje tri vrste materijala za jakne, uključujući PVC (OFNR), OFNP, LSZH, a ljudi bi mogli imati bolji izbor prema svojim potrebama. Svijetli i narančasti izgled može ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC na SC OM3 dupleks patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 sa keramičkim nastavkom za kablovske mreže velike brzine. · Štampani kablovi pomažu u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kablova. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Kabel neosjetljiv na vlakna savijanja pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor SC na SC jakna OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua poliranje UPC na UPC jakna Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC do LC OM4 dupleks patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 sa keramičkim nastavkom za kablovske mreže velike brzine. · Štampani kablovi pomažu u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kablova. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Kabel neosjetljiv na vlakna savijanja pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor LC na LC jaknu OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 jakna Boja Aqua poliranje UPC na UPC jaknu Materijal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Umetanje ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC na LC OM3 dupleks patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 sa keramičkim nastavkom za kablovske mreže velike brzine. · Štampani kablovi pomažu u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kablova. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Kabel neosjetljiv na vlakna savijanja pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor LC toLC jakna OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 jakna Boja Aqua poliranje UPC do UPC jakna Materijal PVC (OFNR), ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC na LC OM2 dupleks patch kabel

    1. Proizvod prihvata uvozne keramičke igle i uvozi visokokvalitetne optičke kablove. 2. Uvedite stranu naprednu tehnologiju brušenja i opremu za brušenje kako biste osigurali odstupanje centriranja vlakna, udubljenje vlakna, površinu vlakana bez ogrebotina i nedostataka i parametre radijusa zakrivljenosti keramičke krajnje strane standard. 3. Gubitak umetanja je mali, povratak je velik, zamjenjivost je dobra, ponovljeno umetanje i r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC do LC OM1 dupleks patch kabel

    · Ispunjava EIA / TIA 604-2 sa keramičkim nastavkom za kablovske mreže velike brzine. · Štampani kablovi pomažu u razjašnjavanju i prepoznavanju različitih kablova. · Cirkonijeva keramička pločica Optimum IL i RL. · Kabel neosjetljiv na vlakna savijanja pokazuje odlične performanse na elastičnosti. · Kartonski paket K = K pruža maksimalnu zaštitu vaših predmeta. Specifikacija Konektor LC na LC jaknu OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Vlaknasti način rada 62,5 / 125 μm jakna Boja narandžasta Poliranje UPC do UPC jakne Materijal PVC (OFNR), ...