WDM modul

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Multipleksni pasivni optički mrežni modul s valnom podjelom dizajniran je za GPON / XGPON / NGPON2 aplikacije. Zasnovan je na tehnologiji tankog filma (TFF) i radi na kanalu 1310nm / 1490nm / 1550nm. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Visoka izolacija ● Gubitak zavisan od polarizacije ● Kompaktan dizajn ● Visoka pouzdanost i visoka stabilnost ● Široka radna temperatura: od -5 ℃ do 75 ℃ ● Usklađenost sa Telcordia GR-1209-CORE ● Usklađenost sa Telcordia GR-1221-CORE Aplikacije CWDM sistem PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM Componet

    Ove FWDM komponente koriste zrelu tehnologiju tankog filma smetnji za odvajanje ili kombiniranje specifičnih optičkih signala. Sa širokom propusnom širinom, malim gubicima umetanja, visokom izolacijom i gubitkom ovisnim o niskim temperaturama, idealni su za upotrebu u optičkim pojačalima, CATV i FTTH aplikacijama. Karakteristike ● Široka širina pojasa ● Mali gubitak umetanja ● Visoka izolacija kanala ● Izuzetna pouzdanost i stabilnost Primene l Optička pojačala l CATV specifikacije Stavka Jedinica Parametri Napomene Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Komponenta

    Karakteristike ● Široka širina opsega ● Mali gubitak umetanja ● Visoka izolacija kanala ● Izuzetna pouzdanost i stabilnost Aplikacije ● Optička pojačala ● CATV specifikacije Stavka Jedinica Parametri Prolazni port (CP) Centralna talasna dužina lp nm 1310 i 1490 Talasna dužina nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Gubitak umetanja dB ≤ 0,80 Ravnost dB ≤0,30 Izolacija @ λR dB ≥30 Odbojni otvor (CR) Centralna talasna dužina lR nm 1550 Raspon talasne dužine nm 1535 ~ 1620 Umetanje Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM modul Mux Demux DWDM

    Multipleks modul s gustom valnom podjelom dizajniran je za mrežne aplikacije DWDM. Zasnovan je na tehnologiji tankog filma (TFF) i radi na 200G razmaku kanala ITU Grid CWDM talasne dužine od 1520nm do 1620nm. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Visoka izolacija ● Gubitak ovisan o polarizaciji ● Visoka pouzdanost i visoka stabilnost ● Usklađenost s Telcordia GR-1209-CORE ● Usklađenost s Telcordia GR-1221-CORE ● RoHS-6 aplikacije DWDM sistem PON mreže CATV veze Specifikacija .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODUL MUX DEMUX za baznu stanicu

    Multipleks modul s gustom valnom podjelom dizajniran je za mrežne aplikacije DWDM. Zasnovan je na tehnologiji tankog filma (TFF) i radi na 150G razmaku kanala ITU Grid CWDM talasne dužine od 1520nm do 1620nm. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Visoka izolacija ● Gubitak ovisan o polarizaciji ● Visoka pouzdanost i visoka stabilnost ● Kompatibilnost sa Telcordia GR-1209-CORE ● Primjene u skladu s Telcordia GR-1221-CORE Aplikacije DWDM sistem PON mreže CATV veze Specifikacija Parametar Jedinica S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM modul MUX DEMUX LGX CASE

    Multipleks modul s gustom valnom podjelom dizajniran je za mrežne aplikacije DWDM. Zasnovan je na tehnologiji tankog filma (TFF) i djeluje na 100G razmaku kanala ITU Grid CWDM valnih duljina od 1520nm do 1620nm. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Visoka izolacija ● Gubitak ovisan o polarizaciji ● Visoka pouzdanost i visoka stabilnost ● Kompatibilnost sa Telcordia GR-1209-CORE ● Primjene u skladu s Telcordia GR-1221-CORE Aplikacije DWDM sistem PON mreže CATV veze Specifikacija Parametar Jedinica S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Kvalitetni CWDM multipleksor sa 1470-1610nm za baznu stanicu

    Multipleks modul sa grubom talasnom duljinom dizajniran je za 5G bazne stanice i mrežne aplikacije sa više talasnih dužina. Zasnovan je na tehnologiji tankog filma (TFF) i radi na 20nm razmaku kanala ITU Grid CWDM talasne dužine od 1270nm do 1610nm. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Visoka izolacija ● Gubitak ovisan o polarizaciji ● Visoka pouzdanost i velika stabilnost ● Široka radna talasna dužina: od 1260nm do 1620nm ● Široka radna temperatura: od -5 ℃ do 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM sa LGX kutijom

    Multipleks modul sa grubom talasnom duljinom dizajniran je za 5G bazne stanice i mrežne aplikacije sa više talasnih dužina. Zasnovan je na tehnologiji tankog filma (TFF) i radi na 20nm razmaku kanala ITU Grid CWDM talasne dužine od 1270nm do 1610nm. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Visoka izolacija ● Gubitak ovisan o niskoj polarizaciji ● Visoka pouzdanost i visoka stabilnost ● Usklađenost s Telcordia GR-1209-CORE ● Usklađena s Telcordia GR-1221-CORE Specifikacija Parametar Specifikacija jedinice ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8-kanalni CWDM mux i Demux modul

    Multipleks modul sa grubom talasnom duljinom dizajniran je za 5G bazne stanice i mrežne aplikacije sa više talasnih dužina. Zasnovan je na tehnologiji tankog filma (TFF) i radi na 20nm razmaku kanala ITU Grid CWDM talasne dužine od 1270nm do 1610nm. Karakteristike Niski gubitak umetanja Visoka izolacija Niska polarizacija Zavisni gubici Široka radna talasna dužina: Od 1260nm do 1620nm Široka radna temperatura: Od -5 ℃ do 75 ℃ Visoka pouzdanost i visoka stabilnost Telcordia GR-1209-CORE kom ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Dvosmjerna optička cirkulator s jednim vlaknom

    Cirkulator ostvaruje nepovratni optički prenos, koji vodi obrnuti prenos svetlosti, odvaja ga od prosleđivanja svetlosti u svemiru i izbacuje iz drugog porta. Može se koristiti s WDM MUX modulom i DEMUX modulom za ostvarivanje dvosmjernog prijenosa sa jednim vlaknom i uštedu resursa vlakana. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Gubitak ovisan o niskoj polarizaciji ● Široka radna temperatura: od -5 ℃ do 75 ℃ ● Velika pouzdanost i stabilnost ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux modul

    Kompaktni grupni multipleks sa grupim dijeljenjem talasnih dužina dizajniran je za mrežne aplikacije s više talasnih dužina i 5G modul bazne stanice. Naš CCWDM proizveden je na osnovu tehnologije slobodnog prostora i radi na 20nm razmaku kanala ITU Grid CWDM talasnih dužina od 1270nm do 1610nm. Karakteristike ● Nizak gubitak umetanja ● Visoka izolacija ● Nizak PDL ● Kompaktan dizajn ● Dobra ujednačenost kanala do kanala ● Široka radna talasna dužina: od 1260nm do 1620nm ● Velika pouzdanost i stabilnost ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...