ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Kratki opis:


Detalji proizvoda

Oznake proizvoda

EATURES 

■ xPON Pass through

■ AGC funkcija

■ Rad u brzom režimu

■ Podržava DOCSIS 3.0 ili 3.1

■ LED indikatori za uključeno napajanje, opcionalno napajanje i povratni Tx

■ Ispitni port od -20 dB

■ 12VDC adapter za napajanje

■ Pridržava se standarda SCTE 174

Aplikacije

■ CATV, HFC mreže

■ RF preko stakla

Opis

PL10-4A kompaktni optički čvor idealna je platforma za upotrebu u FTTH i FTTB mrežama, pružajući DOCSIS, glasovne, video i brze podatkovne usluge uzlazno i ​​nizvodno preko FTTX aplikacija. PL10-4A ima automatsku kontrolu pojačanja i funkciju praska, u skladu sa RF over Glass (RFoG) komunikacijska mreža. Omogućena xPON funkcija, PL10-4A je dizajnirana za EPON / GPON mrežu za trošenje CATV usluge ili RFoG mrežu za trošenje usluge EPON / GPON za prijenos.

Specifikacija

Naprijed put

Parametar

Jedinica

Vrijednost

Stanje

Optička valna duljina

nm

1540 ~ 1560

CWDM dostupan

PON prolazna talasna dužina

nm

1280 ~ 1500

PON Pass gubitak luke

dB

1

PON optička izolacija

dB

> 30

Monitor Voltage

V / mW

1

λ = 1550 nm

Optička ulazna snaga

dBm

-6 ~ + 2

AGC asortiman

* Frekvencijski opseg

MHz

54 ~ 1002/1218

* Dostupno 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz

Ravnost

dB

± 0,75

* Kosina

dB

5 ± 1

3 ± 1 na raspolaganju

Izlazni povratni gubitak

dB

≥16

Povratni gubitak optičkog izlaza

dB

> 45

* Izlazni nivo

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79-kanalni NTSC, digitalni ch iznad 550MHz
pri pomaku od -6dB)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* OCD

dB

≤-60

Ekvivalentni ulaz buke

pA / Hz

<7

Povratni put

Parametar

Jedinica

Vrijednost

Stanje

Talasna dužina

nm

1600 ~ 1620

CWDM dostupan

Optička izlazna snaga

mW

1 ~ 3

Tipično 2mW (3dBm)

* RF ulazni nivo

dBmV

20 ~ 40

Tipično

dBmV

80 ~ 100

Ravnost

dBm

± 0,75

Ulazni povratni gubitak

dB

≥16

Povratni gubitak optičkog izlaza

dB

> 45

* Optički laserski UKLJ. Nivo

dBmV

15

Dostupan je zahtjev kupca

dBmV

75

* Nivo optičkog laserskog isključivanja

dBmV

-4

Dostupan je zahtjev kupca

dBmV

56

Vrijeme laserskog porasta

gospođa

≤1.3

Lasersko vrijeme pada

gospođa

≤1,6

Ostali

Parametar

Jedinica

Vrijednost

Stanje

voltaža

V / DC

12

Adapter za napajanje od 100 ~ 230V

Potrošnja energije

W

<5,5 W

Uključen adapter za napajanje

Radna temperatura

-20 ~ 55

Vlažnost 5 ~ 95%, bez kondenzacije

Optički konektor

/

SC / APC

Dostupan je zahtjev kupca

RF konektor

/

F

Dimenzije

mm

172 * 103 * 41

Težina

Kg

0.4

 

Crteži obrisa

sd

Ne.

Opis

1

Ulazni port za ispitivanje optičke snage: za testiranje i provjeru ulazne optičke snage: 1V / mW

2

Indikator ulazne optičke snage: kada je ulazna snaga u opsegu, indikator svijetli zeleno

3

Indikator uključivanja / isključivanja napajanja

4

Pokazivač snage predajnika za povratak: Uključeno radi.

5

Montažna rupa

6

Optički IN / OUT priključak: ubacuje optički signalni kabel sa SC / APC konektorom

7

xPON priključak: 1310 / 1490nm PON Prođite do PON ONU

8

RF ispitni priključak: Ispitivanje nivoa izlaznog nivoa sa -20dB

9

Priključak za napajanje IN / RF OUT: Istosmjerna struja se napaja putem priključka za napajanje ili RF priključka

10

Power IN priključak: + 12 ~ 15V DC ulaz

11

Uzemljenje

Vanjski adapter za napajanje

ht (2) ht (1) * Dostupni su kablovi za napajanje u Evropi, Sjedinjenim Državama, Velikoj Britaniji i ostali standardni napajanjeMogući su napajanje i linearno napajanje

Informacije o naručivanju

ZBR10

-XX

Fwd.Izlazni nivo

-XX

Tip lasera

 i Snaga

-XX

Optički konektor

-XX

LD Wavelength

-XX

Band Podijeliti

-XX

Adapter za napajanje

-XX

1

Samo naprijed, bez AGC-a, bez povratne staze

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Nijedna

1A

Samo naprijed, AGC, Bez povratne staze

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

sjeverna amerika

2

Dvostruki I / O vlakna, bez AGC-a, burst način

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Evropa

2A

Dvostruki I / O, AGC, burst način rada

95

95dBμV

I1

Izolirani DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

kina

3

Ulaz / izlaz za pojedinačno vlakno, bez AGC-a, burst način

I2

Izolirani DFB 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

Izrael

3A

Ulazno-izlazni ulaz s jednim vlaknom, AGC, način praska

I3

Izolirani DFB 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Japan

4

Ulaz / izlaz jednog vlakna, drugo vlakno za xPON port, NO AGC, burst način

57

1570nm

06

UK

4A

Ulaz / izlaz jednog vlakna, drugo vlakno za xPON port, AGC, burst način

59

1590nm

61

1610nm


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je